In de zijlijnen van het 4-jaarlijkse congres organiseerde het Instituut voor Internationale Vakbondssamenwerking van het ABVV (ISVI) op 1 juni een dag met internationale seminaries. Het programma omvatte besprekingen met onze Belgische en internationale partners over de "zorgplicht" en de vakbondsvrijheden.
03.06.2022
ABVV-congres: 10 werven voor de toekomst
We herbronnen ons met tussenkomsten van de werkvloer tot en met internationale organisaties, halen de banden met onze kameraden opnieuw aan en weten waarheen onze koers voor de komende vier jaar zal voeren. Het ABVV heeft haar toekomstplan uitgeschreven.
02.06.2022
ABVV-congres: getuigenissen van op de werkvloer
Image
Tijdens dag 1 van het ABVV-congres komen delegees vanuit alle sectoren aan het woord. Ze getuigen over koopkracht, werkomstandigheden, openbare diensten en nog veel meer. Daarnaast zetten we de krijtlijnen uit voor de komende vier jaar.
01.06.2022
ABVV-congres: voor meer solidariteit en gelijkheid na corona
Image

Tijdens het ABVV-congres van 2 tot 3 juni blikken we terug en zetten we de koers uit voor de komende vier jaar. We halen de banden met onze internationale kameraden aan en (her)verkiezen ons federaal secretariaat.